Home » , » Magic Mike (2012)

Magic Mike (2012)


Nje instruktor striptistësh meshkujsh meson nje djale te ri sesi te performoje, te kape femra dhe sesi te fitoje lehtesisht para. 

Shikim Te Kendshem
Vleresimi Sipas IMDB
Magic Mike (2012) on IMDb
Kliko LIKE para se te shkarkoni Filmin. 
                                          

Shkarko Filmin: Uploadic  Rapidshare  NosUpload  FileCloud


Share this article :

0 comments: