Home » , , » War Horse

War Horse

Alberti i ri regjistron emrin per te luftuar ne Luften e Pare boterore pasi kali i tij u shit kaloresve. Udhetimi i Albertit e kalon ate neper Angli dhe Europe ne ndjekje te luftes.
Shikim Te Kendshem
Shiko Filmin: Kliko Ketu
Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: