Loading...
Filmat E Rinj

FIFTY SHADES OF GREY (2015) HD


Kujdes; Filmi permban skena erotike!
Jeta e studentes se letersise Anastasia Steel ndryshon pergjithmone
 kur ajo takon miliarderin e pashem Christian Grey.

Shikim Te Kendshem


Shiko & shkarko ne menyra te tjera.
(See & download in other ways)
Shiko
(See The Movie)
Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko
(Download)
Link 1 Link 2 Link 3 Link 4

The Wedding Ringer (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 101 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10


Vetëm dy javë para dasmës së tij, djaloshit social i futet frika nga një maskarade që i ofron punën nga një kompani shoqëruese për dhëndër me pagese.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Annie (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 118 min | Vlerësimi sipas IMDb 5.0/10


Një fëmijë i birësuar, e cila jeton me nënën e saj të keqe kujdestare, e sheh ndryshimin në jetën e saj kur biznesmeni dhe njëkohësisht Kandidati kryesor për Kryetar Bashkie i New York-ut, e përfshin atë në një fushatë të organizuar prej tij

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4The Age of Adaline (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 122 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.3/10


Një vajzë e re, e lindur në shekullin e 20-të, pasi i ndodh një aksident, do të shndërrohet në një person që nuk do të plaket kurrë. Pas shumë vite vetmie ajo takon një mashkull që do i komplikoj gjithë jetën, me të cilën ajo është mësuar tashmë. Ndiqni “Mosha e Adalinës”, një film që përmbys rolet familjare dhe perceptimet e tyre në shoqëri.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4Brotherhood

 Viti: 2010 | Kohëzgjatja: 76 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10


Ky film tregon historinë e Adam Buckley i cili fsheh prova në mënyrë që të hyjë në një vëllazëri të kolegjit, testi përfundimtar është që të vjedh një dyqan gjatë natës, por fatkeqësisht diçka shkon keq dhe Adam e gjen veten duke jetuar një makth pa fund.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Chappie (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 120 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10


Ne nje te ardhme te afert, krimi patrullohet nga nje force 
policie e mekanizuar. Capi i cili eshte vjedhur dhe i eshte
dhene nje programim i ri, behet roboti i pare me aftesine
per te ndiere dhe menduar per veten e tij.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Ex Machina (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 108 min | Vlerësimi sipas IMDb 8.1/10


Një programues i ri, pjesë e kompanisë më të madhe të internetit në botë, fiton një konkurs për të kaluar një javë në pronën private të shefit ekzekutiv, sapo mbërrin atje merr vesh se duhet të bëhet pjesë e një eksperimenti të çuditshëm ku duhet të kontaktojë me të parën IA (Inteligjencën Artificiale) e cila ka formën e një roboti femër të bukur.

Shikim Te Kendshem.


Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Focus (2015)

 Viti: 1993 | Kohëzgjatja: 105 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10


Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen emocionalisht në një romancë.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4Rrathë III - “Mungesa”

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 6 min | Vlerësimi sipas IMDb #/10


Rrathë III - “Mungesa” (Lorin Terezi) - Dy adoleshente, të ngjashme, por njëherazi të ndryshme. Dy jetë paralele, dy fate, dy palë ëndrra, dy histori. Një rrëfim se sa afër dhe njëkohësisht larg jemi nga njëri-tjetri.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

The DUFF (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 101 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.8/10


Një maturante shqyrton zhvillimin e ndarjeve klasore në shoqëri, pasi zbulon se ajo është cilësuar, nga shoqet e saj më të bukura, si DUFF – Shoqja e Caktuar si e Shëndosh dhe e Shëmtuar.

Shikim Te Kendshem.
Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Indecent Proposal

 Viti: 1993 | Kohëzgjatja: 117 min | Vlerësimi sipas IMDb 5.8/10


Një grua e martuar bie dakord që të ketë marrëdhënie me një burrë tjetër për 1,000,000 dollarë…

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Who Am I (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 102 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.5/10


Benxhamin është një pirat kompjuterësh nga Gjermania, atë e ftojnë të bëhet pjesë e një grupi të ri piratësh që do të bëjë emër në skenën botërore. Por gjërat nuk përfundojnë aq mirë sa duken.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Mardaani (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 113 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.5/10


Një police vije në kërkim të një vajze adoleshente të humbur nga trafikantët. Çfarë ndodhe pastaj kur ajo është në një loje të rrezikshme mes vete dhe keqbërëseve…

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Superfast! (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 99 min | Vlerësimi sipas IMDb 3.9/10


Polici i infiltruar Lukas Uait bashkohet me bandën e Vin Serentos në garat ilegale të rrugëve të qytetit. Ata janë të shpejtë si era dhe synojnë ta kalojnë të keqin Huan Karlos de la Sol. Plani i bandës është i rrezikshëm, po aq sa qesharak dhe do i vendosi ata në një përballje që mund ti jap fund gjithë qytetit.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Catch Me If You Can (2002)

 Viti: 2002 | Kohëzgjatja: 140 min | Vlerësimi sipas IMDb 8.0/10


Historia e vërtetë për Frank Abagnale Jr, i cili, para ditëlindjes së tij të 19, me sukses arkëtoi ceqe në vlerë miliona dollarshe të si pilot i Pan Am, mjek, dhe prokurorë.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012)

 Viti: 2012 | Kohëzgjatja: 98 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10


Pasi përfundon shkolla Greg është gati për ditët e verës, por i gjithë plani e tij shkon keq. Si do shkojnë ditët e verës për Gregun?


Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Diary of a Wimpy Kid Rodrick Rules (2011)

 Viti: 2011 | Kohëzgjatja: 99 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.6/10


Pas pushimeve verore, Greg dhe vllau i ti Rodrick kthehen përsëri në shkolle, përsëri filloj batuta mes këtyre të dyve ata duhet të përpiqen t’mos bëjnë më gabim të cila do ju shkoj në dëm të dyve.


Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Diary Of A Wimpy Kid (2010)

 Viti: 2010 | Kohëzgjatja: 94 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.2/10


Jeta e Greg është disi e çuditshme, ilustrime të cila ai shfaq me jetën e ti të bëjnë të jesh konfuz, por ai është një djal karizmatik dhe i mençur me batutat dhe ilustrime e tija në studime.


Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

PK (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 153 min | Vlerësimi sipas IMDb 8.5/10


Nje i huaj ne nje qytet ben pyetje qe askush me pare nuk i ka bere. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti femijeror do te dergojne ate ne nje udhetim te dashurise , te qeshjes dhe te braktisjes.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Ek Villain (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 129 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10


Ndersa e dashura e tij behet viktimae radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per hakmarrje.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

The Boy Next Door (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 91 min | Vlerësimi sipas IMDb 4.4/10


Kler (Xhenifer Lopez), një grua e tradhëtuar nga burri i saj, kalon një natë të nxehtë me një djalë më të ri, Noan, i cili jeton ngjitur me shtëpinë e saj. Por ngjarjet do të marrin një rrjedhë të rrezikshme kur ajo të zbulojë të shkuarën e tij…

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Insurgent (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 119 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.0/10


Beatris Prajor duhet të përballet me demonët e saj të brendshëm dhe të vazhdojë luftën e saj kundër një aleance të fuqishme, e cila kërcënon të copëtojë shoqërinë e saj me ndihmën e të tjerëve në anën e saj.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Lupin III (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 132 min | Vlerësimi sipas IMDb 5.8/10


Inspektori i Interpolit Zenigata nis një kërkim mbarë botëror për hajdutin e shumë kërkuar Arsen Lupën III. Cilat janë motivet që e shtyjnë Lupën për të vjedhur? A do t’ia arrijë ai ti shmanget arrestimit nga Interpoli? Çfarë misteresh fshihen pas kësaj historie? Ju ftojmë ti zbuloni…

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

The Marine 4: Moving Target (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 90 min | Vlerësimi sipas IMDb 5.7/10


Një ish-marins caktohet për të mbrojtur një vajzë e cila ka informacione për një korporatë ushtarake të korruptuar, por gjërat keqësohen kur ai dhe ekipi i tij sulmohen gjatë rrugës nga…

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4