Home » , » The Reunion

The ReunionSem dhe Leo jane rritur duke u zene me njeri-tjetrin, dhe asnjeri nuk e pelqen vellain e vogel Douglas, te cilin ua kane prezantuar kohet e fundit. Babai i tyre eshte nje pijanec i vjeter.

 Shikim Te Kendshem

Kliko LIKE para se te shkarkoni Filmin.                                           
Shkarko Filmin: Kliko Ketu

Sh
Share this article :

0 comments: