Home » , » Chappie (2015)

Chappie (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 120 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.2/10


Ne nje te ardhme te afert, krimi patrullohet nga nje force 
policie e mekanizuar. Capi i cili eshte vjedhur dhe i eshte
dhene nje programim i ri, behet roboti i pare me aftesine
per te ndiere dhe menduar per veten e tij.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Share this article :

4 comments:

ninest123 said...

ninest123 16.02
gucci outlet, ray ban sunglasses, nike outlet, oakley sunglasses, tiffany and co, ugg boots, replica watches, ray ban sunglasses, tory burch outlet, prada outlet, ugg boots, polo ralph lauren outlet, oakley sunglasses, louboutin shoes, louis vuitton, michael kors outlet, replica watches, louboutin outlet, michael kors outlet, christian louboutin outlet, michael kors outlet, cheap oakley sunglasses, louis vuitton outlet, michael kors outlet, longchamp, nike air max, burberry outlet online, nike air max, tiffany jewelry, louis vuitton outlet, michael kors outlet, burberry, longchamp outlet, chanel handbags, ray ban sunglasses, louboutin, oakley sunglasses, jordan shoes, prada handbags, uggs on sale, polo ralph lauren outlet, longchamp outlet, michael kors, nike free, oakley sunglasses, louis vuitton, ugg boots, louis vuitton, ugg boots

ninest123 said...

hogan, true religion jeans, hollister pas cher, nike huarache, lululemon, nike air max, michael kors, air max, ray ban pas cher, converse pas cher, nike blazer, oakley pas cher, hermes, north face, nike air max, burberry, vans pas cher, north face, nike roshe run, abercrombie and fitch, true religion outlet, ralph lauren uk, ralph lauren pas cher, mulberry, michael kors, tn pas cher, nike roshe, louboutin pas cher, sac longchamp, timberland, coach outlet, lacoste pas cher, new balance pas cher, nike free run uk, michael kors, air jordan pas cher, longchamp, sac guess, michael kors, air force, vanessa bruno, nike free, hollister, longchamp pas cher, nike trainers, replica handbags, true religion jeans, nike air max, ray ban uk, coach purses, true religion jeans

ninest123 said...

s5 cases, nike air max, iphone 6 plus cases, bottega veneta, insanity workout, new balance, lululemon, ralph lauren, mcm handbags, hollister, gucci, instyler, nike air max, wedding dresses, babyliss, timberland boots, iphone 6s cases, asics running shoes, mac cosmetics, converse, ghd, abercrombie and fitch, louboutin, mont blanc, north face outlet, iphone 5s cases, nike roshe, giuseppe zanotti, iphone 6 cases, north face outlet, reebok shoes, chi flat iron, oakley, nfl jerseys, soccer shoes, ray ban, vans shoes, hollister, p90x workout, jimmy choo shoes, herve leger, ferragamo shoes, celine handbags, ipad cases, baseball bats, soccer jerseys, iphone cases, vans, iphone 6s plus cases, valentino shoes, birkin bag, beats by dre

ninest123 said...

moncler, moncler, doudoune canada goose, barbour jackets, pandora charms, marc jacobs, doke gabbana outlet, wedding dresses, louis vuitton, canada goose uk, pandora charms, moncler, swarovski crystal, bottes ugg, karen millen, canada goose, toms shoes, canada goose outlet, thomas sabo, swarovski, louis vuitton, montre pas cher, juicy couture outlet, pandora jewelry, ugg,uggs,uggs canada, canada goose, canada goose, ugg,ugg australia,ugg italia, sac louis vuitton pas cher, ugg boots uk, moncler outlet, louis vuitton, juicy couture outlet, moncler, moncler, replica watches, converse outlet, hollister, pandora jewelry, supra shoes, links of london, lancel, moncler, ugg pas cher, barbour, canada goose outlet, louis vuitton, canada goose, moncler, coach outlet
ninest123 16.02