Home » , , » Cars 2

Cars 2Garuesi i famshem McQueen Vetëtima dhe shoku i tij Mater nisen përtej oqeanit për të garuar në World Grand Prix. Por rruga drejt kampjonatit bëhët e veshtirë sepse Mater futet në një aventurë të tijën: spiunazhit ndërkombetar.

                                       Shikim Te Kendshem


Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: