Home » , , » The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

Një grua e re naive vjen në New York dhe fiton një punë si asistente e një redaktoreje nga më të famshmet në qytet, e pamëshirshmja dhe cinikja Miranda Priestly.

                                                      Shikim Te Kendshem Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: