Home » , » Remember Me

Remember Me


Ky film është një dramë romantike e vendosur në New York gjatë verës së 2001 dhe që ka në qendër dy të dashuruar. Tyler, vëllai i të cilit sapo ka kryer vetëvrasje dhe prindërit e të cilit janë të ndarë, dhe Ally, e cila ka qënë dëshmitare në vrasjen e nënës së saj. Shpirti i saj do ta shërojë atë nga tragjedia e të vëllait dhe problemet me të atin.

                                
    Shikim Te Kendshem Vleresimi Sipas IMDB
Remember Me (2010) on IMDb


Kliko LIKE para se te shkarkoni Filmin. 
                                          

Shkarko Filmin: DepositFiles  AsFile  Torrent  
Share this article :

0 comments: