Home » , , » The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

Pasi Homeri pa dashje ndot liqenin e qytetit, Springfield është e ngujuar në një kupolë gjigande nga EPA dhe familja Simpson deklarohet e arratisur.


                                                           Shikim Te Kendshem
Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: