Home » , » Trespass

Trespass

Ndërkohë që mbahen peng për para, telashet e një burri dhe të një gruaje shtohen tmerrësisht me zbulimin e tradhëtisë dhe mashtrimit.


                                 Shikim Te Kendshem Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu 
[
Share this article :

0 comments: