Home » » The Vampire Diaries S03E0-6

The Vampire Diaries S03E0-6

Ne diten e pare te matures Elena, Caroline, Bonie dhe Mat jane akoma te lidhur me ngjarjet e fundit, nderkohe qe Tajler duket sikur po shijon cdo gje pak si shume. Dejmon eshte i inatosur nga i ftuari i ri ne shtepi dhe te gjithe jane te befasuar nga studentja e re ne oren e historise me Alarik. Mat i kekon ndihme Bonit kur kupton qe ka bere nje gabim shume te rende. Nderkohe Stefan akoma eshte nen hipnotizimin e Klausit.

                                                            Shikim Te Kendshem   


Shiko Filmin: Kliko Ketu


Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: