Home » , , » The Woman in Black

The Woman in Black

Një avokat i ri udhëton në një fshat të vecuar ku zbulon se një fantazëm e nje gruaje kerkon hakmarrje dhe po terrorizon vendasit.

Shikim Te KendshemShiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: