Home » » Demons Never Die

Demons Never Die

Kur një vajzë e re vet vetvritet, Arçi dhe miqtë e saj vendosin ta ndjekin atë dhe të vetvriten duke formuar një pakt. Po kur brenda grupit fillojnë të vdesin një nga një, Arçi e vë re që të gjithë janë bërë shënjestra e një vrasësi të maskuar dhe se zotimi i tij për vdekjen është bërë një luftë e tmerrshme për mbijetesë dhe për të mbrojtur vajzën që ai do. Por kush është vrasësi???

Shikim Te Kendshem


Shkarko Filmin: Kliko Ketu 

Share this article :

2 comments:

Anonymous said...

it's terrible to see the student that want to kill themselve, because their frends dead..

Anonymous said...

it's terrible to see the student that want to kill themselve, because their frends dead..