Home » , , , » Ghajini

Ghajini


Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanietelefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin derine propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregojgruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur.E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte epameshirshme per Singania-n.

Shikim Te KendshemVleresimi Sipas IMDB
Ghajini (2008) on IMDbKliko LIKE para se te shkarkoni Filmin.
                                           

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

2 comments:

Anonymous said...

Super

anna peroni said...

the best movie ever !!!! loved it