Home » , , » Kites

Kites


Nje burre I plagosur, I cili kerkon te dashuren e tij në shkretëtirën meksikane,ndërsa eshte në kërkim nga policia, gjuetarë te mire, dhe të tjerët.

Shikim Te Kendshem

Vleresimi Sipas IMDB
Kites (2010) on IMDb


Kliko LIKE para se te shkarkoni Filmin.                                           
Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

1 comments:

Blendi said...

Sh i bukur bravo stafit!