Home » , » Titanic (1997)

Titanic (1997)


Titanic (1997)
Historia e nje vajze shume te pasur dhe nje djali te varfer, te cilet takohen ne anijen e cila bente udhetimin e pare te saj. Historia e dashurise mes tyre dhe drama qe fillon pas perplajses se Titanikut pas ajsbergut ze pjesen kryesore te filmit…

Shikim Te KendshemShiko & shkarko ne menyra te tjera.
(See & download in other ways)
Shiko
(See The Movie)
Link 1 Link 2 Link 3
Shkarko
(Download)
Link 1 Link 2 Link 3
Share this article :

3 comments:

Titra Shqip said...

nje nder filmat me te bukur !!!

Anonymous said...

albpiranha.blogspot.com

anonim said...

nuk hapet