Home » , , » Cinderella (2015)

Cinderella (2015)

 Viti: 2015 | Kohëzgjatja: 105 min | Vlerësimi sipas IMDb 7.7/10


Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e  njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj   komplet rrjedhën e jetës. Kjo është historia e vërtetë e Hirushes, ashtu siç nuk e keni parë më parë….
Shikim Te Kendshem.


Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4
Share this article :

0 comments: