Home » , » Diary of a Wimpy Kid Rodrick Rules (2011)

Diary of a Wimpy Kid Rodrick Rules (2011)

 Viti: 2011 | Kohëzgjatja: 99 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.6/10


Pas pushimeve verore, Greg dhe vllau i ti Rodrick kthehen përsëri në shkolle, përsëri filloj batuta mes këtyre të dyve ata duhet të përpiqen t’mos bëjnë më gabim të cila do ju shkoj në dëm të dyve.


Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Share this article :

0 comments: