Home » , » Diary Of A Wimpy Kid (2010)

Diary Of A Wimpy Kid (2010)

 Viti: 2010 | Kohëzgjatja: 94 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.2/10


Jeta e Greg është disi e çuditshme, ilustrime të cila ai shfaq me jetën e ti të bëjnë të jesh konfuz, por ai është një djal karizmatik dhe i mençur me batutat dhe ilustrime e tija në studime.


Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Share this article :

0 comments: