Home » , » Ek Villain (2014)

Ek Villain (2014)

 Viti: 2014 | Kohëzgjatja: 129 min | Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10


Ndersa e dashura e tij behet viktimae radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per hakmarrje.

Shikim Te Kendshem.

Shiko & Shkarko Filmin
Shiko Filmin Link 1 Link 2 Link 3 Link 4
Shkarko Filmin Link1 Link 2 Link 3 Link 4

Share this article :

0 comments: