Home » , » The Debt

The Debt

Ky triller fillon ne vitin 1997 kur nje lajm i jashtzakonshem arrin tek Rachel dhe Stefan. Nje ortak i tyre, Dave ishte ne rrezik. Treshja kishte qene bashke ne misjon ne vitin 1965 ne luften me nazistet ne Berlinin e Lindjes.

Shikim Te KendshemShiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko ketu
Share this article :

0 comments: