Home » , » Taken 2 (2012)

Taken 2 (2012)


Në stambull, agjenti operativ i cias i dalë në pension, Brajan Mills dhe gruaja e tij merren peng nga babai i njërit prej pengmarrëse të vrarë që rrëmbeu vajzën e Millsit.

Shikim Te Kendshem


Vleresimi Sipas IMDB
Taken 2 (2012) on IMDb


Kliko LIKE para se te shkarkoni Filmin. 
                                          

Shkarko Filmin: Uploadic   NosUpload  FileCloud
Share this article :

0 comments: