Home » , » Jack Reacher (2012)

Jack Reacher (2012)


Ylli i i Hollivudit Tom Kruiz në rolin kryesor bashkë me Robert Dival dhe Rozamund Paik në një aventurë misteri dhe spiunazhi të bazuar në librin me të njëjtin titull best-seller të Li Çaild, nën regjinë e Kristofer Mak Kuri, të çmuarit me Oskar për skenarin e filmit “The Usual Suspects”, por edhe shumë filmave të tjerë. Heroi kryesor i filmit është Xhak Riçer, ish polic ushtarak, të cilit i kërkohet të hetojë mbi pesë vrasjet e kryera nga një snaiper, pas kërkesës së bërë në mënyrë kategorike nga i akuzuari në fjalë. 

Por arrestimi i tij nuk shënon medoemos edhe fundin e vrasjeve. Një aventurë e vërtetë, ku agonia prek të kuqen, dhe skenat e aksionit pasojnë njëra tjetrën.Shikim Te Kendshem


Vleresimi Sipas IMDB
Jack Reacher (2012) on IMDbKliko SHARE & LIKE per nje shkarkim me te shpejte.
Share     & 
Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt  
Uploadic  
Rapidshare  
NosUpload  
FileCloud
Uploaded
Share this article :

2 comments:

Anonymous said...

si punon kjo faqe

Anonymous said...

Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A design like yours with a few simple adjustements would really
make my blog jump out. Please let me know where you got your design.
Thanks

Also visit my blog - www.tuerk-Magazin.de