Home » » The Vampire Diaries S03E0-8

The Vampire Diaries S03E0-8

Me ndihmen e Elenes dhe Bonit, Alarik mundohet te zbuloje sekretet e zbulimit te tyre. Elena arrin te bind Rebekan te rrefeje historine e familjes se saj duke ndare me te gjithe historine e dhimbshme dhe te dhunshme. Dejmon perpiqet te bej Stefanin te ndjeje serish por befasohen me shfaqjen e nje te paftuari.

                                                          Shikim Te Kendshem Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: