Home » » The Vampire Diaries S03E0-9

The Vampire Diaries S03E0-9

Ne mbremjen e ballos, Rebeka i hapet Elenes pse mbremja eshte kaq e rendesishme per te duke e lene Elenen me konflikte emocionesh.  Karolin dhe Met jane te dy te shokuar nga sjellja e Tejlor nderkohe qe Dejmon dhe Majkell mundohen te vrasin Klausin.

                                                          Shikim Te Kendshem   Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: