Home » » The Vampire Diaries S03E-10

The Vampire Diaries S03E-10

Stefani ka fshehur arkivolat që mbajne brenda familjen e Klausit, Tyleri vazhdon ti bindet Klausit, por duhet të mbaje pergjegjësi për veprimet e tij. Elena dhe Alariku shqetesohen per gjendjen e Xheremis, ne kete menyre detyrohen ta largojne nga Mistik Falls.
 
                                                       Shikim Te Kendshem  Shiko Filmin: Kliko Ketu

Shkarko Filmin: Kliko Ketu
Share this article :

0 comments: